Haberler, Moskova, Rusya, Dış Ticaret, Danışmanlık Moskova web tasarim, yazilim, seo, mailing

Dış Ticaret & Danışmanlık

 1)  Firmanızı ve Ürünlerinizi İhracata Hazırlama

               A)  PAZAR ARAŞTIRMASI

               İhracat yapmak isteyen firmalarımız için ihracat öncesi pazar araştırılması yapılarak, ihracata uygun ürünler ve hedef ülkeler belirlenir.

               B)  SERTİFİKA VE ÜYELİK İŞLEMLERİ

               İhracat yapabilmeniz için Firmanızın ihtiyaç duyduğu sertifikalar, gerekli kurumlara yapılması gereken üyelikler ve diğer mevzuat prosedürler hakkında yol haritası çizilmekte, ürünleriniz uzmanlarımızın yönlendirmesiyle tam anlamıyla ihracata hazır hale gelmektedir.

               C)  KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

               Firmanızın ürünlerinin yurtdışında tanıtımına yönelik gerekli web sitesi, broşür, katalog, Html mail şablonu gibi tanıtıcı faaliyetler konusunda eksiklikler belirlenerek, size rapor halinde sunulmaktadır. İstenildiği taktirde bu tip reklam faaliyetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

2)  Satış Süreci

               A)  POTANSİYEL MÜŞTERİ VERİ BANKASI

               Firmanızın ihracata hazırlık aşamasının tamamlanmasının ardından, ilk etapta potansiyel alıcı firmalar, distribütörler ve aracılar belirlenir. Firmamızın yurt dışında irtibat halinde olduğu mevcut yurtdışı bağlantıları ve ofislerimiz ile irtibata geçilerek ürününüze özel yurtdışı alıcı portföyü oluşturulmakta ve bu portföy sürekli güncellenmektedir.

               B)  YURTDIŞI REKLAM ÇALIŞMASI

Yurtdışında gerekli kurumlara, derneklere, B2B ve Sosyal sitelere üyelikleriniz yapılarak gerekli reklam çalışmaları başlatılır.

               C)  FİRMA TANITIM YAZISI

              Bu aşamadan sonra firmanıza özel olarak uzmanlarımız tarafından digital HTML firma tanıtım yazınız dört farklı dilde hazırlanarak hergün bir çok alıcıya ulaştırılacak ve böylece aynı anda birçok ülkeye kapılarını ilk defa açması sağlanacak olup firmanız uluslararası ticarette bende varım diyecektir.

               D)  SAHA ÇALIŞMASI

            Yurtdışı ofislerimiz tarafından potansiyel firmalara gidilerek, Firmanıza ait broşür, kartvizit, tanıtım yazınız ve ürüne ait numuneler bırakılarak birebir görüşmeler sağlanacaktır.

               E)  TELEFON

             Potansiyel alıcıların arasından özenle seçilen, alım şansı yüksek görülen alıcılar, o ülkede bulunan departmanımız tarafından telefonla aranarak doğrudan sesli ikna yöntemleriyle, alım yapmaları yönünde teşvik edilmeleri sağlanacaktır.

               F)  SATIŞ AŞAMASI

            Alım talebinin yakalanması ile gerekli tüm yazışmalar uluslararası pazarlama teknikleri sürdürülerek, fiyat teklifleri, iletilme süreci, numune talepleri gibi gerekli tüm görüşmeler firmamız tarafından yürütülecek ve adım adım firmanıza bilgilendirme yapılacaktır.

              G)  İHRACAT SÜRECİ

            Alıcımızın siparişi vermesinin ardından gerekli görüldüğü taktirde firmanız ve alıcınız arasında yapılacak uluslararası sözleşmeler tarafımızca düzenlenecek ve imzalanana kadar ki tüm süreç firmamız tarafından yürütülecektir.