Haberler, Moskova, Rusya, Dış Ticaret, Danışmanlık Moskova web tasarim, yazilim, seo, mailing

Dış Ticaret & Danışmanlık

 

 

   Moscow Supplier Dış Ticaret & Danışmanlık Co. Ltd. olarak kuruluş amacımız Türk şirketlerinin başta Rusya olmak üzere yurtdışında yer alan her türlü ekonomik ve ticari faaliyetini destekleyerek büyümelerine yardımcı olmaktır. Moscow Supplier olarak ihracatçı ve ithalatçılarımıza dış pazarda yepyeni fırsatlar yaratmaya yönelik hizmetlerimize ek olarak, her biri alanında oldukça yetkin, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve son derece donanımlı danışmanlarımız aracılığı ile hem yönetimsel hem de yasal olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

   2012 senesinde Moskova’da kurulmuş olan firmamız Kobilerin ve kurumsallaşma yolunda emin adımlar ile ilerlemek isteyen firmaların kapılarını dünya pazarına açmaları konusunda rehberlik yapmaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren hem yurt içinde hem de yurt dışında müşteri portföyümüz hızla genişlemeye devam etmektedir.  

      İthalat ve İhracat İçin Dünya ile Aranızda Köprü Kuruyoruz

Özellikle Türkiye’de bulunan Kobi statüsündeki firmalara ithalat ve ihracat konularında destek veren firmamızda görev alan tüm ekibimiz alanında uzman ve tamamen çözüm odaklı hizmet veren yetkin kişilerden oluşmaktadır. Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk andan itibaren %100 müşteri memnuniyetini kalite standardı olarak belirlemiş olan firmamız üretimini yaptığınız ancak ihracat yapabilmek için nereden başlamanız gerektiğini bilmediğiniz ürünlerinizi sizler için uluslararası platformlardaki alıcılar ile buluşturuyor. Ayrıca hâlihazır da ithalat ya da ihracat yaptığınız ürünleriniz için istediğiniz hedefe ulaşabilmeniz adına doğru adımlar atmanız için çözüm ortaklığı ve kurumsal aracılık hizmeti veriyor. Firmanız ile diğer ülkelerde yer alan alıcı ya da satıcı firmalar arasında köprü oluşturan şirketimizin amacı sizlerin uluslararası platformlarda tüm dış ticaret işlemlerinizi kolaylaştırmak, hızlı ve doğru bir servis ile satışlarınızı arttırmaktır. İhracat işlemlerinin yanı sıra dilerseniz üretiminiz de gereksinim duyduğunuz veya alım yapmak istediğiniz ham madde ya da mallarında yurt dışı araştırma ve bağlantılarını sizler için gerçekleştirerek ithalat işlemlerinizde sizlere a’dan z’ye yardımcı oluyoruz. 

        Moskova Seyahatlerinizde Kendinizi Evinizde Hissedin


     Merkezi Moskova’da bulunan firmamız kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak adına sizlere uçak ve otel rezervasyonlarınızdan, havaalanı transfer, günlük ev kiralama ve şoförlü araca dek pek çok farklı hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Ayrıca Moskova iş seyahatlerinizde gereksinim duyabileceğiniz her şeye rahatlıkla ulaşabilmeniz adına profesyonel tercümanlarımız ve rehberlerimizle daima hizmetinizdedir. 

        Bilişim Hizmetlerimiz ile Şirketinize Prestij Kazandırın

     Firmanızın bilinirliğini hem yurt içinde hem de yurt dışında arttırabilmek için ihtiyaç duyduğunuz özgün web sitenizi firmamızda görev almakta olan tasarımcılarımız hedefleriniz ve ürünleriniz ışığında tamamen size özel çözümler üreterek sunmaktadır. Kurumsal kimliğinizi ortaya koyacak profesyonel, estetik ve arama motorları arasında ilk sıralarda yer almanızı sağlamak amacı ile optimizasyonu yapılmış bir web sitesinin yanı sıra kazancınızın artmasına yardımcı olacak e-ticaret hizmeti, internet üzerinde yayınlanarak daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşmanıza yardımcı olacak banner reklamları, sosyal platformlarda bilinirliğinizi arttırmak amacı ile sosyal medya yönetimi, tüm mobil cihazlardan erişim sağlanabilmesi adına özel tasarlanmış mobil web sayfaları, web uygulamalarınız için danışmanlık ve yazılım desteği gibi pek çok hizmetimiz ile firmanızın internet üzerinden de adından söz ettiren bir firma olmasını sağlayabilirsiniz.

        Moskova’daki Fuarlarda Yerinizi Hızla Alın

       Gelişmeye devam eden dünya pazarları arasında Moskova’da fuarcılık oldukça hızlı gelişim göstermiş ve kısa bir süre içerisinde Moskova bir fuar kenti halini almıştır. Orta Asya üzerinde Pazar bulabilmenin ve satış yapabilmenin ilk ayağı olan Moskova fuarlarında sizler de birçok firma gibi oldukça başarılı ticari kazançlar elde edebilirsiniz. Firmamız sizin için Pazar araştırmalarının yanı sıra fuar öncesinde ve fuar sonrasında danışmanlık hizmetine, iş toplantılarından kongre organizasyonlarına, stand projelerinden konstrüksüyonuna, tanıtım çalışmaları ve konaklama organizasyonlarından fuar lojistiğine dek çok kapsamlı bir alanda hizmet vermektedir. Firmamız iş adamlarına fuar için ziyaret ettikleri ülke ile ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgileri aktarırken aynı zamanda fuar esnasında yabancı şirketler ile işbirliği olanakları sağlayabilmek adına ikili görüşmeler yapabilmekte ve benzeri farklı çalışmalar ile en uygun zemini hazırlamaktadır. Basın ve yayın organlarını oldukça etkin olarak değerlendiren firmamız el ilanı, davetiye, afiş, poster, dergi, katalog ve benzeri materyalleri de sizler için tamamen özgün olarak hazırlar ve hedef kitlenize ulaşmasını sağlar.Kuruluş ve kurumlara firmalarını tanıtabilmeleri için tanıtım filmi, interaktif CD, kaset ve broşür gibi farklı materyaller de hazırlayan firmamız fuarcılık ve tanıtım konusunda sizlere çıktığınız yolculukta hem yol göstericilik hem de yol arkadaşlığı yapmaktadır.

         Lojistik ve Nakliye Hizmetimiz ile de Yanınızdayız

      Dünya genelinde 2.000’i aşkın nakliye ve lojistik firması ile iş ortaklığı olan firmamız sizin için tüm firmalardan fiyat alarak yükünüzü en uygun fiyata en kaliteli hizmet ile taşımanız konusunda da sizlere destek olmaktadır.

        Tüm Gümrükleme İşlemleriniz Sorunsuz ve Zamanında Tamamlansın

     Firmamız bünyesinde görev yapmakta olan gümrük mevzuatına hakim personellerimizin idare ve denetiminde ve her biri alanında uzman gümrük müşavirliği firmaları ile çalışarak Türkiye’deki tüm gümrük noktalarında ihracat, ithalat ve transit işlemlerine yönelik olarak gümrükleme hizmetlerini zamanında ve kesintisiz olarak yerine getirerek tedarik zincirinin sorunsuz olarak tamamlanmasına da destek olmaktadır.