Haberler, Moskova, Rusya, Dış Ticaret, Danışmanlık Moskova web tasarim, yazilim, seo, mailing

Dış Ticaret & Danışmanlık    
İl Seçiniz
ISTANBUL
Find more about Weather in Moskova, RS

Hugh Jackman’dan hayranlarını üzen paylaşım

Ünlü aktör Hugh Jackman 2013 senesinde cilt kanserine yakalandığını açıklayarak, sosyal medya aracılığı ile hayranlarına uyarıda bulundu. Sevdikleri aktörün kanser olduğunu öğrenen hayranları ise çok üzüldüklerini belirterek, Jackman’a iyi dileklerini içeren mesajlar gönderdiler.

’’Benim gibi güneş kremi sürmezseniz kansere yakalanırsınız’’

Yakalandığı amansız hastalık yüzünden son iki senede tam 3 defa operasyon geçirdiğini söyleyen Jackman, ‘’Şayet güneş kremi kullanmazsanız işte başınıza gelebileceklerin bir örneği’’ diyerek burnu bandajlı olarak çektirdiği bir pozunu kendi Instagram sayfasında yayınladı. 

Tedavisinin halen devam ettiğini belirten 46 yaşındaki yakışıklı aktör, ‘’ Benim yaşadığım belki kanserin en hafif türlerinden biri. Ancak lütfen siz düzenli olarak kontrollerinizi yaptırın ve mutlaka güneş kremi kullanın’’ diyerek hayranlarına seslendi.

Kanser olduğunu öğrendiğinde herkes gibi büyük bir şok etkisi yaşadığını belirten yakışıklı aktör çocukluğundan itibaren güneş ışınlarına maruz kalarak büyümüş olan bir Avustralyalı olarak daima kansere aday biri olduğunu da sözlerine ekledi.

Ülkesinde kanser hastalığının en yaygın hastalıklardan biri olduğunu belirten Jackman artık her üç ayda bir kez kontrole gittiğini belirtti. 

09.02.2016 - 14.26

Haber: Nilgün Uzunemin Gülümser

 


Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Moscowsupplier.com sorumlu tutulamaz.