Haberler, Moskova, Rusya, Dış Ticaret, Danışmanlık Moskova web tasarim, yazilim, seo, mailing

Dış Ticaret & Danışmanlık    
İl Seçiniz
ISTANBUL
Find more about Weather in Moskova, RS

Rus yapımı Game of Thorenes geliyor!

Russian Film Group adlı Rus film yapım şirketi, Bolşevikler tarafından son verilen Ramanov Hanedanı’nı konu alacağı belirtilen 12 bölümlük bir dizi çekecek. Şirketin başında bulunan Aleksey Petrukhin, çekecekleri  televizyon dizisinin ABD yapımı olan ve çok ses getiren Game of Thorenes’un benzeri olacağını belirtti.

Game of Thorens’in benzeri olacak

Yaklaşık 300 sene boyunca Rusya’yı yöneten Ramanov Hanedanı, çok yakında bir televizyon dizisi ile karşımıza çıkacak. Moskova merkezli film şirket Russian Film Group’nun ABD’nin en çok izlenen ve ödüllü dizisi Taht Oyunları – Game of Thorens dizisine rakip olacağı düşünülen dizisi 12 bölümden oluşacak. Refah Devri – Ageof Prosperity ismi verilecek dizi serisinin ilk bölümünün ise 2018 yılının başlarında yayınlanması planlanıyor.

Seri 2.Nikolay ve ailesinin Bolşevikler tarafından kurşuna dizilmesi ile sonlandırılacak

Dizinin ilk bölümü, 1598 – 1613 yıllarında ‘’Karışıklık Dönemi’’ olarak adlandırılan zamanı konu alacak. Rusya’da bu yıllar arasında oldukça büyük bir kıtlık yaşanmış ve nüfusun yaklaşık üçte biri yaşamını yitirmişti. Korkunç İvan olarak tanınan İvan Grozni’nin ölümü ile başlayan bu süreçte Polonya ile yapılan savaşın da ülkeye zararı çok büyük olmuştu. Öte yandan seri, Rusya’nın çarı olan 2.Nikolay ile beraber eşinin ve 5 çocuğunun 1917 devriminden sonra 1918 senesinde Bolşevikler tarafından kurşuna dizilmesi ile sonlandırılacak.

‘’ABD yapımı dizi modellerine benzeyecek’’

Russian Film Group şirketinin başında yer alan Aleksey Petrukhin Rossiya Segodyna’ya verdiği demeçte dizi ile ilgili olarak; ‘’Refah Devri isimli proje, Game of Thrones adlı serinin bir benzeri. Biz ABD yapımı TV dizilerini ve iş modellerini inceleyerek yapımcılar ile görüştük. ABD dizilerinde de olduğu gibi bu projede biz de farklı yöntemen ve görüntü yönetmenleri ile beraber çalışacağız. Her biri kendi ‘’karakterlerinden’’ ve ‘’ailesinden’’ sorumlu olacak. ‘’ dedi. 

09.02.2016 - 13.07

Haber: Nilgün Uzunemin Gülümser


Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Moscowsupplier.com sorumlu tutulamaz.